مشاوره تخصصی:  ۰۲۱۷۸۱۴۵

پشتیبانی VOIP

 • پشتیبانی voip

  ویپ چیست؟

  چرا گئومات

  تیم حرفه‌ای و متخصص فناوران آتیه گئومات، همواره بهترین خدمات رسانی را برای شما عزیران دارد

  منظور از پشتیبانی voip چیست؟

  منظور از پشتیبانی voip  این است که به تماس گیرندگان این امکان داده می‌شود که با استفاده از سرویس اینترنت، تماس‌های تلفنی خود را دریافت کنند و ارتباط بهتری داشته باشند. با استفاده از راه اندازی voip می‌توان، کنفرانس‌های صوتی و تصویری را به بهترین شیوه برقرار کرد.

  این بستر، تمامی خدمات را در اختیار کابران قرار می‌دهد و همچنین هزینه‌های ارتباطی این سرویس، نسبت به سیستم تلفنی‌های محلی کمتر است.

  سیستم ویپ

  مزایای استفاده از پشتیبانی voip

  پشتیبانی voip از مزایای زیادی برخوردار است و همین مزایا باعث شده است که این سرویس، جایگزین سرویس‌های قدیمی شود. مزایای استفاده از پشتیبانی ویپ عبارتند از:

  • ایجاد خطوط داخلی

  یکی از مزایای پشتیبانی voip، ایجاد خطوط داخلی است. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که منظور از ایجاد خطوط داخلی چیست؟ سرویس Voip این امکان را به افراد می‌دهد که با استفاده از یک خط شهری، چندین خط داخلی ایجاد کنند، با استفاده از این خطوط داخلی، می‌توان ارتباط موثرتری بین افراد ایجاد کرد. مزیت استفاده از سیستم voip این است که افراد توسط یک خط شهری می‌توانند با یکدیگر ارتباط تلفنی داشته باشند.

  • کمک به بهبود برقراری ارتباط

  کمک به بهبود برقراری ارتباط، یکی دیگر از مزایای پشتیبانی voip محسوب می‌شود. حالا منظور از این مزیت چیست؟ زمانی که از روش voip استفاده می‌شود، ترافیک شبکه کاهش می‌یابد و همین باعث می‌شود که ارتباط بین کارمندان به بهترین صورت انجام گیرد.

  • افزایش کیفیت ارتباط صوتی و تصویری

  یکی از بهترین مزایای سرویس voip، افزایش کیفیت ارتباط‌های صوتی و تصویری است. این سرویس قدرت این را دارد که هرگونه ارتباطی را بدون هیچ مشکلی برقرار کند؛ البته این موضوع ناگفته نماند، کیفیت ارتباط‌های صوتی و تصویری به سرعت اینترنت نیز بستگی دارد. اگر سرعت اینترنت شما بالا باشد، تمامی ارتباط‌های تصویری و صوتی را بدون هیچ نویزی دریافت می‌کنید. این مزیت، باعث می‌شود که ارتباط بین افراد افزایش پیدا کند.

  • کاهش هزینه‌های ارتباطی

  کاهش هزینه‌های ارتباطی پشتیبانی voip، یکی از مزایای این سرویس است، البته نصب و راه اندازی این سرویس هزینه دارد، اما هزینه استفاده از آن بسیار کمتر است. سیستم‌های تلفنی مرکزی برای برقرای ارتباط نیاز به کابل کشی دارند، اما سیستم voip بدون سیم کشی، نصب و راه اندازی می‌شود. این موضوع، نقش مهمی در کاهش هزینه‌های این سرویس دارد.

  • کمک به ارتباط از راه دور

  استفاده از سرویس voip به ارتباط از راه دور کمک زیادی می‌کند. این مزیت باعث می‌شود که کارمندان بتوانند بدون حضور فیزیکی، از راه دور ارتباط تلفنی تصویری و صوتی برقرار کنند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

  در پشتیبانی voip چه خدماتی ارائه می‌شود؟

  اگر می‌خواهید برای کسب و کار خود از خدمات مرکز تلفنی voip استفاده کنید، بهتر است قبل از انتخاب این سرویس، با تمام خدمات آن آشنا شوید.

  • بروزرسانی نرم افزارهای سیستم تلفنی voip

  پشتیبانی voip، تمامی نرم افزارهای موجود در سیستم‌های تلفنی voip را بروزرسانی می‌کند تا افراد بتوانند از تمامی امکانات این نرم افزارها بهره ببرند.

  خدمات پشتیبانی voip
  • اضافه کردن برخی امکانات به سرویس‌های تلفنی

  پشتیبانی voip، وظیفه دارد تا تمامی امکانات موجود را به سرویس‌های voip اضافه کند. این امکانات شامل پست صوتی، قابلیت فکس کردن، قابلیت فهرست مشتریان، انتظار و باز ارسال تماس، مشخصات و هویت تماس گیرنده، قابلیت شماره گیری مجدد و مسدود کردن تماس‌های دریافتی است.

  • بک آپ گیری از اطلاعات سیستم‌های تلفنی voip

  در خدمات پشتیبانی voip ، شخص مسئول برای اینکه بتواند از اطلاعات محافظت کند، لازم می‌بیند که هر چند وقت یک بار از اطلاعات، بک آپ گیری کند. بک آپ گیری باعث می‌شود که از سیستم‌های تلفنی یک نسخه پشتیبان داشته باشید.

  • توسعه و ارتقای سرویس‌های تلفنی

  برخی از شرکت‌ها برای اینکه بتوانند با سیستم‌های تلفنی به بهترین شکل عمل کنند، این سیستم‌ها را توسعه می‌دهند. ارتقای سیستم‌های تلفنی باعث افزایش امکانات نیز می‌شود.

  • رفع ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری

  یکی دیگر از خدمات پشتیبانی voip، رفع ایرادات سیستم‌های تلفنی است. برخی اوقات پیش می‌آید که سرویس‌های تلفنی دچار مشکل می‌شوند. این مشکلات می‌تواند شامل نقص عملکرد سیستم، کیفیت پایین صدا یا تصویر، مشکل در ضبط صدا باشد. پشتیبان voip وظیفه دارد که به تمامی این مشکلات رسیدگی کند.

  • اعزام کارشناسان به صورت حضوری برای رفع مشکلات سیستم

  برخی اوقات ممکن است ایرادات سیستم‌های تلفنی از راه دور حل نشود، در این مواقع پشتیبانی شبکه ویپ، وظیفه دارد که کارشناسان خود را به مکان حضوری اعزام کند تا آن‌ها مشکلات به وجود آمده را حل کنند.

  قرارداد پشتیبانی voip

  نکات مهم در قرارداد پشتیبانی voip

  در قرارداد پشتیبانی voip چندین نکته وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کنید و در اولویت قرار دهید. در نظر گرفتن این نکات به کسب و کار شما کمک زیادی می‌کند.

  • تامین تجهیزات و عملکرد سخت افزار
  • پیاده سازی تمام خدمات voip
  • پشتیبانی و خدمات پس از فروش
  • ایجاد و برقراری امنیت در سیستم‌های تلفنی
  • شخصی سازی مرکز تلفن با توجه به نیاز کاربر

  هزینه پشتیبانی voip

  یکی از موضوعاتی که برای کارفرمایان بسیار اهمیت دارد، هزینه پشتیبانی voip است. برخی افراد تصور می‌کنند که هزینه سیستم‌های تلفنی محلی ارزان است، در حالی که چنین نیست. قبل از خرید دستگاه‌های voip توصیه می‌کنیم که به بهترین شرکت‌های راه اندازی دستگاه voip مراجعه کنید. با مراجعه به شرکت‌های معتبر همچون فناوران آتیه گئومات می‌توانید از خدمات و مشاوره آن‌ها بهره‌مند شوید و در صورت بروز هر مشکلی به آن‌ها رجوع کنید. هزینه پشتیبانی شبکه ویپ به چندین عامل بستگی دارد که در ادامه آن‌ها را نام می‌بریم:

  • زیر ساخت شبکه اینترنتی

  همانطور که می‌دانیم سیستم‌های تلفنی محلی نیاز به کابل کشی دارند، اما سرویس‌های تلفنی voip برای ارائه خدمات نیازمند شبکه اینترنتی است. پس برای دریافت خدمات این سیستم باید زیر ساخت‌های شبکه‌ای انجام شود.

  • تعداد کاربران شبکه

  تعداد کاربران نقش مهمی در هزینه پشتیبانی voip دارد. هر چقدر تعداد کاربران زیاد باشد، قطعا به سرور سنگین‌تری نیاز دارید. سرورهای سنگین به دلیل امکانات بیشتر هزینه بالایی دارند.

  • پشتیبانی پس از فروش

  ممکن است در طول زمان سیستم تلفنی شما دچار مشکل شود و نیاز باشد تا ایرادات سیستم برطرف شود. در این مواقع وجود یک پشتیبان لازم است تا به سوالات و مشکلات کارفرمایان رسیدگی کند.

  • تلفن voip

  برای خرید سرویسهای voip نیاز است که از تلفنهای IP استفاده شود. اگر می‌خواهید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید، بهتر است از تلفن موبایل خود استفاده کنید. استفاده از تلفن موبایل می‌تواند حکم تلفن رومیزی داشته باشد و در کاهش هزینه تاثیر بگذارد.

  تمامی مواردی که در بالا ذکر کردیم، در هزینه پشتیبانی voip تاثیر زیادی دارند. پس بهتر است هنگام خرید به این موارد نیز توجه کنید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

  سخن پایانی

  در این مطلب از گئومات در مورد سیستم تلفنی ویپ توضیحاتی خدمت شما عرض کردیم. استفاده از این شبکه مزایای زیادی دارد و نکته‌ای که لازم است گفته شود، این است که برای خرید دستگاه ویپ حتما شرکت معتبری را انتخاب کنید. کیفیت ارتباط‌های صوتی و تصویری رابطه مستقیمی با شرکت‌های ارائه دهنده voip دارند. اگر این دستگاه را از شرکت‌های معتبر خریداری کنید، تمامی خدمات به طور کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد. بعد از خرید می‌توانید درخواست خود را برای راه اندازی ویپ در فناوران آتیه گئومات ثبت کنید. و از آنجایی که ما پشتیبانی voip نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهیم، می‌توانید هنگام بروز مشکل از مشاوره‌های گئومات کمک بگیرید و رفع مشکلات خود را به ما بسپارید.

  فناوران آتیه گئومات

  سوالات متداول

  • مزایای استفاده از پشتیبانی voip چیست؟

  از جمله مزایای آن می‌توان به ایجاد خطوط داخلی، کمک به بهبود برقراری ارتباط، افزایش کیفیت ارتباط صوتی و تصویری، کاهش هزینه‌های ارتباطی، کمک به ارتباط از راه دور و … اشاره کرد.

  • هزینه پشتیبانی ویپ به چه عواملی بستگی دارد؟

  هزینه پشتیبانی سیستم ویپ به عوامل متعددی همچون زیر ساخت شبکه، تعداد کاربران شبکه، پشتیبانی پس از فروش، تلفن ویپ و … بستگی دارد. برای راه اندازی voip و پشتیبانی از آن می‌توانید از خدمات شرکت فناوران آتیه گئومات که سال ها است در زمینه شبکه و سرورهای کامپیوتری فعالیت می‌کند، اقدام نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  سبد خرید
  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟

  شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.