مشاوره تخصصی:  ۰۲۱۷۸۱۴۵

راه اندازی UPS

 • راه اندازی ups
  امروزه اکثر کارهای روزانه به وسیله انرژی برق انجام می‌شود؛ به همین دلیل در صورت نبود آن بسیاری از فعالیت‌های روزانه با مشکل اساسی مواجه می‌شوند. استفاده و راه اندازی UPS مشکلات ناشی از عدم دسترسی به شبکه برق را برطرف نموده است. به همین خاطر برای آشنایی، نحوه راه اندازی و نکات مهم در خصوص خرید ups بهتر است مطالب زیر را با دقت مطالعه کنید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

  ups چیست؟

  UPS مخفف عبارت انگلیسی Uninterruptible power supply است. این عبارت به معنای منبع تغذیه بدون وقفه است. به بیان ساده‌تر یو پی اس یک منبع تغذیه و تامین کننده برق مطابق با پارامترهای استاندارد است که می‌توانید از آن در محیط خانه و محل کار استفاده کنید.

  UPS با قرارگیری میان برق شهری و تجهیزات الکترونیکی، می‌تواند به طور بهینه و با توجه به بار مصرفی دستگاه بر تثبیت شبکه تاثیر گذار باشد. همچنین با راه اندازی ups به صورت صحیح و اصولی می‌توانید از ورود نویز و اختلال به دستگاه‌های حساس خود نیز جلوگیری کنید.

  یو پی اس یا همان دستگاه ذخیره برق 220 ولت به طوری طراحی شده است که در هنگام قطع ناگهانی برق، به طور کامل از وارد شدن شوک به دستگاه‌های حساس جلوگیری می‌کند. این کار باعث افزایش طول عمر دستگاه‌های الکتریکی و همچنین جلوگیری از خراب شدن دستگاه‌ها به دلیل قطع ناگهانی برق خواهد شد.

  UPS با توجه به میزان ظرفیت، کاربرد و نوع باتری در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شود. قبل از اقدام به خرید و راه اندازی UPS بهتر است با افرادی که در این حوزه از تخصص کافی برخوردارند مشورت نمایید تا با مشکلات احتمالی و خرابی دستگاه الکترونیکی خود مواجه نشوید.

  چرا گئومات

  تیم حرفه‌ای و متخصص گئومات، همواره بهترین خدمات رسانی را برای شما عزیران دارد

  درخواست راه اندازی ups

  ممکن است افراد در محل کار یا محیط خانه با توجه به نوع نیازی که دارند از UPS استفاده کنند. خرید و تهیه یو پی اس مناسب و راه اندازی اصولی آن در کیفیت و کارایی این دستگاه تاثیر بسیاری دارد. اگر شما بهترین و جدید ترین UPS را خریداری کنید اما به طور ناشیانه آن را راه اندازی کنید، ممکن است مشکلات زیادی به وجود آید. توجه داشته باشید که راه اندازی مدل‌های مختلف یو پی اس مانند مدل‌های آفلاین، لاین اینتراکتیو و آنلاین با یکدیگر متفاوت است.

  بنابراین برای استفاده بهینه توصیه می‌شود حتما از متخصصان با تجربه در این حوزه کمک بگیرید. زیرا یک اشتباه کوچک می‌تواند باعث هزینه‌های هنگفت شود. در هنگام درخواست راه اندازی ups از افراد فعال در این حوزه، باید از میزان تخصص و تجربه آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

  شرکت فناوران آتیه گئومات به طور تخصصی با استفاده از افراد با تجربه آماده خدمت رسانی جهت راه اندازی UPS است. شما می‌توانید قبل از درخواست راه اندازی با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.

  مزایای راه اندازی یو پی اس

  مزایای راه اندازی یو پی اس

  راه اندازی یو پی اس در مدل‌های خانگی و صنعتی همواره مزایایی را برای افراد به همراه دارد. از مهم ترین مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • حفاظت از تجهیزات الکترونیکی

  تجهیزات الکترونیکی مانند روترها، سوئیچ‌ها و سرورها برای داشتن عملکرد مناسب نیاز به جریان برق پایدار دارند. یو پی اس با تامین برق مداوم و کنترل شده می‌تواند از ورود آسیب به این تجهیزات جلوگیری کند. یو پی اس به عنوان منبع برق پشتیبان در هنگام قطعی از تجهیزات الکترونیکی به خوبی محافظت می‌کند. ( برای خرید سرور hp کلیک کنید.)

  • کاهش هزینه ها

  راه اندازی UPS با جلوگیری از خراب شدن تجهیزات و تامین برق مناسب، شما را از هزینه‌های جانبی تعمیرات معاف می‌کند.

  • فیلتر نمودن نویزها

  یو پی اس می‌تواند در هنگام ورود جریان برق آن را به طور کامل پاکسازی کند و میزان خروجی را نیز کنترل نماید. این کار باعث می‌شود که دستگاه یک جریان ثابت و بدون نویز را دریافت کند. این ویژگی در تجهیزات الکترونیکی حساس بسیار مهم است.

  • تامین برق به صورت مداوم

  این دستگاه به کمک باتری خود می‌تواند برق مورد نیاز را بدون وقفه تامین کند.

  • حفاظت از اطلاعات و داده‌ها

  یو پی اس به عنوان یک پشتیبان قوی از داده‌هایی مانند تصاویر، فیلم‌ها و… در هنگام قطع برق، حفاظت می‌کند.

  جایگذاری ups

  نکات ضروری برای راه اندازی ups

  راه اندازی یو پی اس کاری بسیار حساس و تخصصی است. بنابراین در هنگام راه اندازی و نصب این دستگاه باید به یک سری از نکات توجه ویژه داشته باشید.

  نکات ضروری و مهم جهت راه اندازی UPS به صورت زیر است.

  • توجه به محل قرارگیری: در هنگام قرار دادن دستگاه باید به تمیزی محل، میزان استحکام، تهویه مناسب و… توجه داشته باشید. دستگاه باید در محیطی قرار بگیرد که از ضربه‌های احتمالی وسایل دیگر در امان باشد. زیرا وارد شدن ضربه به دستگاه بر روی کاهش عملکرد آن تاثیر منفی خواهد گذاشت.
  • توجه به توان مصرفی: برخی از مدل‌های یو پی اس دارای توان مصرفی بالایی هستند، بنابراین در هنگام نصب و راه اندازی باید از تخصص کافی برخوردار باشید.
  • تست کردن دستگاه: بعد از راه اندازی باید به طور تخصصی بتوانید سلامت دستگاه را تست کنید تا از عملکرد آن اطمینان پیدا کنید. برای تست دستگاه از نرم افزارهای خاصی استفاده می‌شود.

  توجه به نکات گفته شده به شما کمک می‌کند تا استفاده بهینه و مطمئنی از دستگاه یو پی اس داشته باشید.

  نصب ups

  اگر یو پی اس به درستی نصب نشود، چه اتفاقی می‌افتد؟

  اگر نصب و راه اندازی ups به درستی انجام نشود ممکن است باعث ایجاد ضررهای زیادی به تجهیزات و همچنین خود دستگاه شود. برخی از مشکلاتی که ممکن است به دلیل نصب غیر تخصصی رخ دهد به شرح زیر است.

  1. خرابی تجهیزات: عدم نصب اصولی باعث می‌شود در هنگام قطع برق، یو پی اس توانایی تامین برق مناسب و کنترل شده را نداشته باشد. این اتفاق به تجهیزات شما آسیب‌های جدی وارد می‌کند.
  2. از بین رفتن اطلاعات و داده های مهم: از دست رفتن داده‌ها و اطلاعات کاری و شخصی می‌تواند برای افراد مشکلاتی را ایجاد کند. در صورت بی احتیاطی در نصب و راه اندازی، ممکن است اطلاعات شما در هنگام قطع شدن برق از دست برود.
  3. ایجاد خطرات برقی: خطرات برقی در برخی موارد موجب ورود آسیب‌های جبران ناپذیر به دستگاه و تجهیزات خواهد شد.
  4. کاهش عمر مفید باتری: عدم اتصال صحیح دستگاه بر روی عمر مفید باتری و همچنین عملکرد کلی یو پی اس تاثیر دارد.

  این اتفاقات گاهی منجر به ضررهای مالی زیادی خواهد شد. به همین خاطر برای جلوگیری از خسارت‌های جبران ناپذیر بهتر است عمل نصب را به طور تخصصی انجام دهید.

  نگهداری از ups

  دستگاه یو پی اس به طور مستقیم با جریان برق و نویزهای آن در ارتباط است و توانایی تامین برق مورد نیاز در هنگام قطعی شبکه را دارد. حال بعد از نصب و راه اندازی UPS باید چند کار را در جهت نگهداری دستگاه انجام دهید.

    راه‌های نگهداری از UPS عبارتند از:

        1. توجه به زمان تعویض باتری

  معمولا در هنگام نصب، نیروی متخصص به شما زمان تعویض باتری را می‌گوید. با این حال باید در هنگام استفاده از دستگاه، سلامت دستگاه را چک کنید. اگر در زمان مناسب باتری را تعویض کنید دیگر با باتری‌های سولفاته شده و متورم مواجه نخواهید شد.

       2. توجه به زمان سرویس دستگاه

  برای اطمینان از سلامت دستگاه و عملکرد آن هر چند وقت یکبار باید آن را سرویس کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا عیب و نقص موجود در دستگاه را سریعا برطرف کنید.

        3. چک کردن دمای اطراف یو پی اس

  دمای اطراف دستگاه نباید بالا باشد. عملکرد دستگاه در محیط‌های گرم و مرطوب بسیار کاهش پیدا می‌کند. بنابراین سعی کنید از تهویه مناسب استفاده کنید.

  نگهداری از UPS را جدی بگیرید تا از دستگاه و تجهیزات خود محافظت کنید. شما می‌توانید برای سرویس و چک کردن خرابی دستگاه با مشاوران شرکت فناوران آتیه گئومات ارتباط برقرار کنید.

  چه تجهیزاتی نباید به ups وصل شوند؟

  معمولا شما می‌توانید انواع تجهیزات الکترونیکی را به یو پی اس وصل کنید و محدودیتی ندارید. اما باید توجه داشت که متصل نمودن برخی از تجهیزات ممکن است باعث خرابی دستگاه شود و مشکلات مختلفی را ایجاد کند. در هنگام راه اندازی UPS تذکرات لازم برای وصل نکردن برخی تجهیزات داده می‌شود.

  دستگاه یو پی اس تجهیزات زیر را ساپورت نمی‌کند:

  • انواع مختلف دستگاه‌های تهویه.
  • انواع چاپگرهای لیزری و پرینترهای صنعتی.
  • کولرهای بزرگ.
  • تجهیزاتی که دارای خروجی برق نامتناسب هستند مانند تجهیزات حساس پزشکی.
  • تجهیزاتی که باتری داخلی دارند مانند لپتاپ‌ها.
  • انواع موتورها و کمپرسور.
  • انواع لامپ‌های گازی

  به طور کلی تجهیزاتی که برای فعالیت نیاز به میزان برق زیادی دارند باعث کاهش افت ولتاژ در یو پی اس می‌شوند. بنابراین در هنگام اتصال تجهیزات مختلف به این موضوع دقت فراوان داشته باشید. زیرا غفلت از آن موجب خرابی‌های بسیاری خواهد شد.

  قیمت راه اندازی یو پی اس

  همانطور که گفته شد یو پی اس دارای مدل های مختلف است که کاربردهای متفاوتی دارد. یو پی اس‌های صنعتی بیشتر در محیط‌های کاری مورد استفاده قرار می‌گیرند و ظرفیت بالایی دارند.

  قیمت راه اندازی ups با توجه به عواملی می‌تواند متفاوت باشد. میزان تخصص و تجربه افراد ممکن است بر روی قیمت این خدمات تاثیر گذار باشد. زیرا شیوه کار یک فرد آموزش دیده طبیعتا با افراد بی تجربه متفاوت است.

  همچنین شیوه راه اندازی مدل‌های مختلف نیز بر قیمت تاثیر می‌گذارد. زیرا نصب و راه اندازی برخی از مدل‌ها پیچیده و زمان بر است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت راه اندازی انواع یو پی اس به سایت مجموعه فناوران آتیه گئومات مراجعه کنید. مشاوران ما بعد از دریافت اطلاعات یو پی اس به شما قیمت راه اندازی را خواهند گفت. مجموعه ما سعی دارد تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات مربوط به راه اندازی یو پی اس را در اختیار مشتریان قرار دهد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

  سخن پایانی

  یو پی اس یک منبع تغذیه بی وقفه است که برق مورد نیاز تجهیزات الکترونیکی را تامین می‌کند. راه اندازی UPS اگر به صورت اصولی انجام شود می‌تواند عملکرد دستگاه را افزایش دهد. بعد از اتمام عملیات نصب باید در نگهداری آن، نکاتی را رعایت کنید و از متصل نمودن برخی از تجهیزات به دستگاه خودداری نمایید.

  توصیه می‌شود برای جلوگیری از ورود آسیب به تجهیزات و دستگاه، هیچ گاه عمل نصب و راه اندازی را به افراد بی تجربه نسپارید. شرکت فناوران آتیه گئومات با سابقه موفق در امر راه اندازی انواع UPS، آماده همکاری و خدمت رسانی به مشتریان می‌باشد. با اطمینان کامل می‌توانید کار را به ما بسپارید.

  فناوران آتیه گئومات

  سوالات متداول

  • ups به چه معناست؟

  UPS مخفف عبارت انگلیسی Uninterruptible power supply است. این عبارت به معنای منبع تغذیه بدون وقفه است. به بیان ساده‌تر یو پی اس یک منبع تغذیه و تامین کننده برق مطابق با پارامترهای استاندارد است که می‌توانید از آن در محیط خانه و محل کار استفاده کنید.

  • برای راه اندازی ups به کجا باید مراجعه کنیم؟

  اگر قصد نصب یو پی اس را دارید، بهترین گزینه برای شما شرکت فناوران آتیه گئومات است. این شرکت با متخصصانی که دارد سال ها است در زمینه ی راه اندازی ups، راه اندازی شبکه و پشتیبانی از آن، راه اندازی voip و پشتیبانی از آن، راه اندازی سرور، راه اندازی سانترال و مجازی ساز و … فعالیت می کند و همواره کیفیت بالا و رضایت مشتریان را الویت خود قرار داده است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  سبد خرید
  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟

  شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.