وب و پورتال

وب سایت

یکی از دغدغه های اصلی هر کسب کار اینترنتی داشتن یک زیر ساختی ایمن، با جلوه های ویژه به منظور ارائه خدمات و یا محصولات خود می باشد، کارفرمایان در ابتدای ورود به این بازار بیش ار پیش از شرکت هایی که در زمنیه خدمات نرم افزاری هستند مشاوره و یا گپ و گفتی خواهند داشت، ولی آیا تمامی کارفرمایان ما به سیستم های نرم افزاری آشناییت دارند؟ خیر ! با توجه به این موضوع گاها این مشاوره ها میتواند حتی با ارائه محتوای نامناسب به کارفرما جذاب دیده شود، شرکت فناوران آتیه گئومات بیش از هر چیزی می کوشد تا کسب کارها را با این فضا آشنا کند و در مراحل بعد پیشنهادات خود را به کارفرمایان عزیز ارائه نماید.

 

 

باید گفت نداشتن یک وب سایت به مراتب بهتر و کم ضرر تر از یک سایت غیر حرفه ای می باشد، لزوم داشتن یک وب سایت به همراه یک برنامه بلند مدت از سرویس ها و ارائه خدمات امری ضروری در این امر محسوب میشود، میبینیم وب سایت هایی که با هزینه هایی طراحی شده ولی آیا این وب سایت در کسب و کار آن ها مفید بوده است، به همین خاطر تنها دارا بودن یک یا چند صفحه اینترنتی نه تنها به شما سودی نمی رساند بلکه تا حد زیادی به اندازه و نوع تجارت شما هم آسیب میرساند .

 

هدف اصلی به وجود آمدن سایت ها ارائهخدمات سریع و آسان، و جلب رضایت کاربران است و این هدف، تنها با اطمینان از کارایی و عملکرد درست و بهینه ی وب سایت ها به دست می آید.

گئومات با در نظر گرفتن کلیه موارد اعم از فنی، نوع کسب و کار در بحث فوق علاوه بر ارائه مشاوره رایگان به شما، از صفر تا صد پیاده سازی و راهبری وب سایت در کنار شما خواهد بود و پس از اتمام همچنان با مانیتورینگ دائمی سایت شما را همراهی خواهیم کرد.

 

از جمله حوزه های فعال که گئومات همراه شما خواهد بود شامل :

  • طراحی وب سایت ارگانها و شرکت های تولیدی و صنعتی و خدماتی و فروشگاهی
  • وب سایت های مشغول در حوزه های بازرگانی، اداری، دفاتر هواپیمایی، اصناف و . . .
  • وب سایت های شخصی
  • وب سایت های آموزشی

شما میتوانید جهت مشاوره رایگان در ابتدای کار با ما تماس حاصل نمایید.

 


پورتال

یکی از دغدغه های مدیران در سطوح مدیریتی سازمان چالش انتخاب مابین پورتال و یا وب سایت برای کسب و کارشان می باشد . ما در طراحی پورتال برای این چالش هم راه کاری ارائه کرده ایم . پورتال در عین قدرتمندی در مدیریت فرایند های سازمان شما , می تواند به عنوان یک وب سایت هم عمل کند بدین شکل که شما در عین حال که ویترینی زیبا برای ارائه خدمات و یا محصولات خود دارید . پورتالی قدرتمند برای مدیریت کسب کار خود نیز دارید . بدین ترتیب هم در هزینه منابع سخت افزاری صرفه جویی کرده اید و همچنین هزینه های مربوط به تهی

 

 

مدیریت سطوح دسترسی

شما به آسانی می توانید دسترسی های لازم در سطوح مختلف از جمله پورتال ، زیر پورتال ، صفحه و ماژول را برای کاربران خود فراهم سازید .

امکان شخصی سازی

جدا بودن سطوح مختلف توسعه و طراحی در این پورتال قابلیت شخصی سازی در واسط کاربری را متناسب با خواسته شما فراهم ساخته است .

امکان تعریف زیر پورتال

اگر شما یک سازمان مرکزی و چندین شعبه دارید دیگر لازیم نیست برای هر شعبه یک پورتال خریداری نمایید , بلکه شما فقط یک پورتال برای سازمان مرکزی خریداری می کنید و برای هر شعبه یک زیر پورتال با تمامی امکانات پورتال اصلی ایجاد می نمایید .

طراحی پورتال به صورت ماژولار

شما می توانید قابلیت های جدید را بنا به نیاز سازمان خود در هر زمان به پورتال خود اضافه نمایید . برای پیاده سازی فرایند های جدید سازمان خود نیاز به تغییر زیر ساخت پورتال ندارید . این امر با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان امکان پذیر می باشد .

هزینه اندک توسعه و نگهداری

برای توسعه و نگهداری پورتال سازمان خود به استخدام نیروی فنی نیازمند نیستید . ما هر آنچه شما برای توسعه و نگهداری پورتال سازمان خود نیازمندید را برای شما فراهم ساخته ایم .