شرکت فناوران آتیه گئومات

مجری و حامی استارت آپ
طراحی و برنامه نویسی هدف نهایی ما نیست بلکه هدف نهایی ما ارتقای کسب و کار مشتریان می باشد

درباره ما

خدمات گئومات

َما قبل از نقطه‌ی شروع با شما همراه هستیم مشاوره و استفاده از راهکار‌های جدید و پرهیز از کپی ایده‌های دیگران ، باعث یگانگی و قدرت بیشتر شما می‌شود.

مدل کسب و کار

امروزه با توجه به نیازهای متفاوت و روز جامعه ی مصرفی، سلایق گوناگون و تولید محصولات مطابق با آن، باید بیش از پیش مورد توجه قرارگیرد.

بهینه سازی وب

دیده شدن وب سایت تجاری شما در صفحه اول موتورهای جستجو می تواند در بهبود کسب وکار و افزایش میزان فروش محصولات شما نقش بسزایی ایفا کند.

طراحی وب و اپلیکیشن

داشتن یک وب سایت، نه تنها مشتریان و بازدیدکنندگان شما را منحصر به محدوده خاصی نخواهد کرد، بلکه تعامل بیشتر با مشتریان و برخی مزایای مشابه را به همراه خواهد داشت.

طراحی گرافیک

بدون شک یکی از مهم ترین اقدامات هر سازمان برای بهبود کسب و کار و همچنین معرفی بهتر به مخاطب ، ایجاد جلوه های بصری و به زبان ساده تر؛ تبلیغات و تهیه ی زیرساخت یکپارچه ی گرافیکی جهت معرفی و نمایش توانمندی های خود است.

نظارت و مانیتوریگ

وجود سیستم های نظارتی و مانیتورینگ به منظور برقراری مراقبت های امنیتی، کنترل، نظارت و تهیه گزارش از نحوه عملکرد سیستم ها، امری ضروری و حائز اهمیت است.

مرکز تماس

مرکزتماس، راه ارتباطی بین مخاطب و مشتری با سازمان و شرکت است. به همین دلیل نحوه پیاده سازی مطلوب و استفاده بهینه از آن جزو دغدغه های اصلی مدیران محسوب می شود.

بازاریابی اینترنتی

اگر به دنبال فروش بیشتر و یا برندینگ هستید، بازاریابی اینترنتی یکی از جدیدترین و ارزان ترین روش ها در مقایسه با بازاریابی سنتی است. سئو، ویدئو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و... سرویس هایی هستند که شما را در بیشتر دیده شدن توسط مشتریان تان یاری می نماید.

تجارت الکترونیک

امروزه اینترنت نقشی بسیار کلیدی در تجارت بازی می کند. حضور موفق در دنیای اینترنت تنها با داشتن یک استراتژی مناسب برای طراحی سایت و سئو وب سایت امکان پذیر است. ارائه راهکارهای اصولی در کسب وکارهای اینترنتی یکی از ابزارهایی است که کارشناسان گئومات به مشتریان ارائه می دهند.

ارزش ها

ارزش های ما بر پایه نیروی انسانی متخصص و همچنین رضایتمندی استوار است . این شرکت همواره در تلاش است ارزش های مورد نظر را با سهامداران، کارمندان و مشتریان به اشتراک بگذارد.

ماموریت ها

ماموریت شرکت فناوران آتیه گئومات ، ارائه مستمر اطلاعات به مشتریان ، عرضه برجسته ترین محصولات و راهکارهای نوین نرم افزاری است که در کنار پشتیبانی و خدمات مناسب ادامه می یابد.

چشم انداز

چشم انداز این مجموعه در راستای گشودن افق های تازه در فناوری اطلاعات و ارتباطات و راه گشایی سازمان ها در مسیر هوشمندی و تعالی کسب و کار است.
 

اعداد و ارقام

پیش به سوی آینده بهتر
  • 0

پروژه های نرم افزاری

  • 0

پروژه های شبکه

  • 0

استارت آپ ها

درباره ما

 

شرکت فناوران آتیه گئومات با هدف توسعه خدمات الکترونیک و ارتباطات، نیروهای مجرب و متخصص را گردآوری کرده و به مشتریان این بخش خدمت‌رسانی می‌کند. از وجه تمایز شرکت گئومات با سایر شرکت ها در این عرصه از خدمات ، می‌توان به استفاده از سیستم های استاندارد با تکنولوژی روز دنیا اشاره کرد . شرکت گئومات فقط از بعد فنی و پیاده سازی به مقوله طراحی وب‌سایت نگاه نمی کند، بلکه یک وب سایت به طور کلی (وب‌سایت تجاری) کسب و کاری است که در فضای وب به وجود می آید و باید مانند یک کسب و کار واقعی به فرآیند‌های آن اهمیت داد تا بتواند برای ذی نفعان خود سودمند باشد .

 

تحقق یک ماموریت و ساختن یک کسب و کار هردو باهم اتفاق میفتد. درسته که تحقق ماموریت بیشتر به من انگیزه میده پیشروی کنم اما از همان ابتدا دریافتم که باید هردو باهم عملی شوند.
"مارک زاکربرگ"

کسانی که برای پیشبرد کسب و کار خود به ما اعتماد کرده اند

ارتباط با ما