طراحی سایت

ارائه خدمات به خصوص ارائه خدمات به صورت آنلاین در هر جا و زمان و مکانی برای استفاده کنندگان از آن بسیار حائز اهمیت بوده است، مخصوصا که این خدمات گرانبهای شما به صورت آنلاین ارائه گردد. در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها در سطح جهانی، کشوری و یا استانی در حال ارائه خدمات خود در بستر آنلاین می باشند که در رقابت آن ها نه تنها بر سر جذب مخاطب بیشتر برای سایت بلکه ارائه بهینه خدمات و ارائه سرویس های بهتر به کاربران در فضای مجازی و وب سایت خودشان می باشد.

ویژگی‌های زیادی در طراحی و رسیدن بهاهداف یک سایت موفق مطرح می‌باشد
وب سایت ها باتوجه به نوع کاربری و کاربردی که دارند دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند، ما سعی کردیم به عنوان یک دوست و یک مشاور موارد را برای شما شرح دهیم و به آن ها اشاره کنیم، شما نیز به عنوان یک مخاطب و به عنوان یک دارنده کسب کار می توانید از این بحث در طراحی سایت خود استفاده کنید. ما این ویژگی ها را به دو بخش کلی تقسیم کرده ایم:
آنچه در طرح گرافیکی یک پروژهطراحی سایت باید مورد توجه قرارگیرد

استاندارد طراحی

جلوه‌های گرافیکی

واکنشگرایی

واکنشگرایی صفحات وب
با گسترش و فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند، تبلت ها به منظور وب گردی و گشت گذار ذر فضای مجازی، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی می باشد، حدود بیش از ۶۰% از کاربران از موبایل و اسمارت فون ها برای مشاهده سایت ها استفاده میکنند و در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد، کاربران بسیاری را از دست خواهید داد.
web-design-responsive-geomatco
بهره مندی از طرح‌های گرافیکی
برخلاف باور عمومی استفاده از تصاویر و جلوه‌های بصری در سایت تاثیر مثبتی بر طراحی و زیبایی سایت ندارد اما وجود جلوه های گرافیکی مناسب و مرتبط در وب سایت می‌تواند تاثیر بیشتری در ارائه خدمات و جذب آن برای مخاطب داشته باشد.
geo-credit-card
استاندارد بودن طراحی صفحات وب
یکی از مهمترین عواملی که تاثیراتی مجزا از کاربر بر روی طراحی سایت ایجاد می کند رعایت استاندارد های طراحی می باشد، رعایت این اصول می تواند تاثیر بسزایی در سئو سایت، سرعت سایت و استفاده راحت تر کاربران را دارد، در حال حاضر وب سایت های مرجعی نظیر gtmetrix می باشد که می تواند صحت رعایت استانداردها را برای وب سایت به شما نشان خواهد داد.
geo-window-img
آنچه در انتخاب زیرساخت نرم افزاری یک پروژهطراحی سایت باید مورد توجه قرارگیرد

قابلیت شخصی سازی

هزینه‌های توسعه

اهداف و چشم انداز سایت

انعطاف پذیری

geo-window-img
انعطاف پذیری در طراحی سایت
تمامی وب سایت ها باید به نحوی طراحی و پیاده سازی می شوند که کاملا با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشند، از طرف دیگر وب سایت ها باید این ویژگی را داشته باشند که بسته به نیاز های آینده مجموعه و وب سایت، امکان اضافه شدن قسمت های جدید به راحتی فرآهم باشد، به عنوان مثال اضافه کردن زبان جدید به سایت و یا امکانات دیگر.
انتخاب زیر ساخت متناسب با اهداف و چشم انداز سایت
با توجه به گسترش تکنولوژی و ابزارهای مختلف در طراحی سایت باید به این نکته بسیار دقت کنیم، شرکت های فعال در حوزه نرم افزار با توجه به سیاست های خود هر کدام از تکنولوژی های مختلفی استفاده میکنند اما نکته ای که باید به آن اشاره کنیم انتخاب درست وابسته به نیاز مشتری برای زیر ساخت می باشد، در حال حاضر سیستم های مدیریت محتوایی همچون ورد پرس و . . . بسیار گسترش یافته اند و می توانند پاسخ گوی بسیاری از کسب کارهای و سیستم ها باشند اما نمی توان گفت این انتخاب همیشه درست است در برخی از سیستم ها انتخاب یک زیر ساخت شخصی سازی شده بسیار بهینه تر و از انتخاب یک سیستم آماده می‌باشد.
geo-window-img
geo-window-img
هزینه های ناشی از زمان توسعه سیستم
یکی از مهمترین عواملی که تاثیراتی مجزا از کاربر بر روی طراحی سایت ایجاد می کند رعایت استاندارد های طراحی می باشد، رعایت این اصول می تواند تاثیر بسزایی در سئو سایت، سرعت سایت و استفاده راحت تر کاربران را دارد، در حال حاضر وب سایت های مرجعی نظیر gtmetrix می باشد که می تواند صحت رعایت استانداردها را برای وب سایت به شما نشان خواهد داد.
انتخاب یک پنل مدیریتی شخصی سازی شده
برخی از پنل های مدیریتی رابط کاربری مناسبی برای صاحبان کسب کار ندارند، برخی از آن ها همچنان از قدیمی ترین تکنولوژی ها در طراحی استفاده میکنند که باعث می شود تجربه کاربری مناسبی نداشته باشد، سیستم های مدیریت محتوای شرکت ما با به روز ترین تکنولوژی های و بر پایه ی Ajax پیاده سازی شده که این امر باعث گردیده سیستم در بهینه ترین حالت عملیات خود را انجام دهد.
geo-window-img
افزون بر موارد نام برده شده در طراحی سایت، صاحبان کسب کار می بایست به نکاتی همچون پشتیبانی فنی مداوم و همین طور امنیت نیز دقت فرمایند. پشتیبانی فنی مداوم شامل بر طرف کردن هرگونه نقص فنی در سیستم می باشد، ما با ارتباط دائم و موثر توسط پنل پشتیبانی مجزا با مشتریان خود در قبال خدمات ارائه شده را وظیفه خود می دانیم و همواره به آن افتخار می کنیم، سایت های طراحی شده توسط گئومات در تمامی ساعات پشتیبانی خواهد شد تا همواره خاطر شما بابت به روز رسانی امکانات وب سایت آسوده باشد. از طرف دیگر امنیت در هر مقوله ای باعث دلگرمی و آرامش خاطر صاحبان کسب و کار می باشد. شرکت گئومات با توجه به این موضوع که زیر ساختی قدرتمند و بومی سازی شده ی خود را داراست همواره به دلیل امنیت بالای زیر ساخت افتخار همکاری با سازمانها و نهاد های دولتی را دارا هستیم.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت اقتصادی و مالی

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت املاک

طراحی سایت مشاوره آنلاین

طراحی سایت رویداد

طراحی سایت پزشکی

درخواست مشاوره و سفارش