business-advice-geomatco_com-min
مشاوره کسب و کار
مشاوره کسب و کار

واحد مشاوره فناوری اطلاعات شرکت گئومات با تکیه بر تجربیـات متخصصیـن خـود پاسخگوی شرکت‌های دولتی و خصوصی، علی الخصوص مدیران و کارشناسان فناوری فعال در زمینه خدمات تخصصی و نیازهای ایشان در این بخش‌ها می‌باشد.

با در نظر گرفتن کسب و کار حال حاضر و ظهور استارت آپ‌ها و شرکت‌های نوپا این مجموعه‌ها برای نیاز سنجی، تحلیل و پیاده سازی نیازهای درون سازمانی حوزه IT که شامل طراحی سایت، راه اندازی و بهره‌برداری از مناسب‌ترین محصولات نرم افزاری، دیتا سنتر و مراکز ذخیره سازی داده‌ها، امنیت اطلاعات، مدیریت شبکه و ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی و… باید هزینه‌های سنگینی را متحمل شوند؛ تکمیل تیم فنی و به کارگیری نیروهای مجرب حوزه IT نیز مستثنی نیست و شاید برای چنین کسب و کارهایی مقدور نباشد.

شرکت فناوران آتیه گئومات با تکیه بر توانایی متخصصین خود با راه اندازی واحد مشاوره پاسخگوی نیازهای شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگ و کوچک در حوزه‌های مختلف IT می‌باشد.
مشاوره کسب و کار
مشتریان شرکت گئومات

کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره

در صورتیکه هنوز قادر به تصمیم‌گیری نیستید یا نیاز به راهنمایی و مشاوره کارشناسی دارید، می‌توانید با ما تماس گرفته و از مشاوره و اطلاعات کارشناسان گئومات بهره‌مند شوید.