بازارچه بستر قدرتمند تجارت الکترونیکی

یکی از مزایای منحصر به فرد بازارچه دادن فروشگاه باآدرس اختصاصی با امکانات ویژه به کاربران میباشد. شما در این فروشگاه میتوانید نسبت به فروش کلیه محصولات و کالاهایی شامل نو و دست دوم و حتی معیوب خود به وسعت کشور اقدام نمایید. فروش در تمام ساعات شبانه روز بدون محدودیت فعالیت در دسته خاصی از فروشنده گان شما میتوانید انواع کالا ومحصولات را در فروشگاه خود برای فروش قرار دهید.

بازار اینترنتی بازارچهبستری برای تجارت‌های B2B و B2C و C2C

عودت کالا

قابلیت درج عودت کالا و تعیین فروش یا عدم فروش کالا

ثبت نام و عضویت

قابلیت عضوگیری و ثبت نام کاربران و مشتریان

شرکت در مزایدات

امکان ثبت مزایده و شرکت در مزایدات

ایجاد فروشگاه

فروشگاه ساز حرفه‌ای با قابلیت‌های متنوع
وب سایت ها باتوجه به نوع کاربری و کاربردی که دارند دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند، ما سعی کردیم به عنوان یک دوست و یک مشاور موارد را برای شما شرح دهیم و به آن ها اشاره کنیم، شما نیز به عنوان یک مخاطب و به عنوان یک دارنده کسب کار می توانید از این بحث در طراحی سایت خود استفاده کنید. ما این ویژگی ها را به دو بخش کلی تقسیم کرده ایم:
تعریف سیاست‌های تشویقی برای فروشندگان

کارمزد وب سایت از هر فروش ۴ درصد مبلغ کالا میباشد که بعداز فروش از مبلغ کسر والباقی به حساب فروشنده واریز میگردد. کلیه فروشندگان حرفه ای وفروشگاه دارانی که بیش از ۵ عدد کالا از هرنوع غیر از کالای مجازی به صورت نو وآکبند در سایت داشته باشند بابت فروش این کالاها هیچ تعرفه ای اخذ نخواهدشد و بصورت رایگان است. فروشندگان حرفه‌ای که اقدام به فروش کالای دست دوم در سایت می‌نمایند وبیش از ۱۰ کالا از هرنوع غیر از کالای مجازی برای فروش ارائه نمایند فقط شامل ۲ درصد کارمزد می‌باشند.

web-design-responsive-geomatco
حساب و پروفایل کاربران
تخصیص پروفایل به هر کاربر فروشنده و خریدار در وب سایت که بیانگر کلیه اطلاعات هویتی برای انجام داد و ستد میباشد. امکان ویرایش حساب کاربری با تایید مدیر سایت؛ تعریف حساب بانکی برای کاربر (شامل نام بانک شماره شباء یا شماره کارت)؛ امکان برداشت از حساب بانکی با تایید مدیر سایت؛ مشاهده صورتحساب (اعم از برداشت ازحساب و واریز وجه و کسر ازحساب (خرید وفروش) و تاریخ آن)
geo-credit-card
پنل کاربری
قابلیت چانه زنی؛ درج گزینه امکان دادن پیشنهاد کمتر به خریداران شما این امکان را میدهد که مبلغی پایین تر از قیمت شما بتوانند اعلام کنند در عرف جامعه چانه زنی نمایند در صورتی که این گزینه را فعال نمایید خریدار قیمت اعلامی خود را برای شما ارسال وشما در پنل کاربری از قسمت پیامهای من میتوانید نسبت به رد یا قبول آن اقدام نمایید.
geo-window-img
ایجاد و مدیریت مزایده
شما می‌توانید کالای خود را به صورت حراج به فروش برسانید . مزایده از قیمت پایه شروع وبه بالاترین مبلغ اعلامی فروخته خواهد شد.
geo-credit-card
درج و مدیریت نیازمندی
امکان دارد شما کالای مورد نظر خود را در سایت مشاهده نکرده وبه آن کالا یا محصول نیاز مبرم داشته باشید لذا از گزینه درج نیازمندی میتوانید استفاده نمایید. درصورتی‌که تمایل به ارسال پیامک به تلفن همراه فروشندگان آن کالا را داشته باشید میتوانید با پرداخت هزینه وانتخاب تعداد پیامک نسبت به ارسال آن اقدام نمایید واین گونه سریعتر کالای شما بدست شما خواهد رسید. می‌توانید خواسته خود را به صورت نیازمندی با پرداخت مبلغ ۵۵ هزارریال ثبت نمایید اینگونه کلیه مراجعان به بخش نیازمندی سایت میتوانند خواسته شما را مطالعه نموده ودر صورت موجود بودن کالا یا محصول با شما تماس بگیرند.
geo-window-img
مدیریت اعلانات و پیغام‌ها
عملیات خرید وفروش در وب سایت واعلان های آن توسط ایمیل،پیام سیستمی، وپیامک به تلفن همراه کاربران اطلاع رسانی میگردد در این قسمت ما به شما آموزش میدهیم که چگونه به این پیام ها پاسخ دهید.
geo-credit-card
پنل فروشندگان کالا
چنانچه شما فروشنده کالا هستید وکالایی که ثبت نموده اید را به روش چانه زنی یا مزایده در سایت قرارداده اید وارد قسمت مدیریت فروشگاه وقسمت خرید وفروش وبرروی گزینه فروش های شما کلیک نموده گزینه های مزایدات وچانه زنی برای شما نمایش داده خواهد شد برروی هرگزینه کلیک نموده پیام های آن دسته برای شما نمایش داده خواهد شد وشما میتوانید نسبت به پاسخگویی اقدام نمایید. اگر کالای شما به روش عادی برای فروش در سایت قرارداده شده باشد وخریداری کالای موصوف را خرید نموده باشد میتوانید جهت ارسال ودرج شماره بارنامه وکد رهگیری پست از گزینه اتمام عملیات فروش استفاده نموده واقدامات لازم را انجام دهید.
geo-window-img
تنوع در روش‌های پرداخت
خرید کالا به روش پرداخت به مامور پست واخذ کالا؛ خرید کالا به صورت آنلاین، پول پرداختی تا زمانی که خریدار تحویل کالا را اعلام کنید نزد بازارچه به امانت می ماند. برای آزاد سازی پول برای فروشنده وارد پنل کاربری خود شده و از قسمت خرید و فروش تحویل کالا را به بازارچه اعلام نماید.
geo-credit-card
شیوه پرداخت وجه
پول پرداختی از طرف خریدار به مدت ۷ روز کاری در سایت بازارچه به امانت میماندتا از وضعیت کالای خود اطمینان حاصل نماید وبعد از آن اتومات به حساب فروشنده واریز میگردد در صورتی که کالای مورد نظر مورد تایید خریدار نباشد به سایت اطلاع داده میشود تا سریعتر وجه فروشنده به ایشان پرداخت گردد در صورتی که کالای مورد نظر خریدار با مورد آگهی مطابقت نداشت ظرف ۳ روز کاری باید موضوع را به بازارچه اطلاع داده تا وجه فروشنده پرداخت نگردد
geo-window-img
ارسال از طریق پنل پستی
فروشندگانی که در وب سایت بازارچه اقدام به دریافت پنل پستی نموده اند در زمان خرید کالا توسط خریدار ضمن فراهم نمودن کالا به پنل پستی خود مراجعه وگزینه سفارشات آماده به ارسال را تیک زده ومامور محترم پست به آدرس شما مراجعه و کالا را اخذ ونسبت به صدور بارنامه اقدام وشما بارنامه را درسایت در قسمت فروش های پستی جهت نمایش وپیگیری برای خریدار وارد مینماید.
geo-credit-card
تسویه حساب با فروشندگان کالا
پس از تایید خریدار وجه کالای فروخته شده به موجودی قابل برداشت شما اضافه خواهد شد وشما میتوانید با مراجعه به پنل کاربری از گزینه برداشت از حساب استفاده نموده و تمام یا قسمتی از مبلغ موجودی خود را برداشت نمایید کلیه درخواست ها ظرف ۲۴ ساعت کاری به شماره حساب شبا یا شماره کارت اعلامی واریز گردیده واز طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.
geo-window-img
فروش کالای مجازی
شما میتواند فایلهای خود را در سایتهای مخصوص آپلود فایل ، آپلود نماید ولینک مربوطه را در قسمت مخصوص برای دانلود توسط مشتری قراردهید.
geo-credit-card

درخواست مشاوره و سفارش