بازارچه بستر قدرتمند تجارت الکترونیکی
geo-window-img
geo-credit-card
تلکس اتوماسیون و سامانه جامع مکاتبات

اتوماسیون درون‌سازمانی شرکت فناوران آتیه گئومات موسوم به تلکس یک محصول کاملا ایرانی بستر مناسبی برای توسعه و تجمیع ساز و کار اداری مبتنی بر وب فراهم می‌آورد.

شبکه نخبگان
طراحی و قابلیت استفاده در تصمیمات  «شبکه نخبگان» سامانه جامع تحت وب مشارکت مردمی و نخبگان تحت عنوان خرد و کلان سازمانی، شهری، استانی وکشوری را داراست و می تواند درجهت تسریع روند تصمیم گیری مفید واقع شود.
geo-window-img
geo-window-img
جیکامرس سامانه طراحی سایت فروشگاهی

سامانه مستحکم و حرفه ای ایجاد فروشگاه اینترنتی، با ظاهری مدرن و ابزارهای متنوع مدیریتی. جیکامرس یکی از محصولات گئومات می باشد که ابزاری مناسب با کاربری ساده و قدرتمند جهت طراحی ، پیاده سازی و مدیریت انواع فروشگاه و کاتالوگ آنلاین اینترنتی می باشد که با دید اجرای یک سیستم فروش اینترنتی نوین ، متمرکز و انعطاف پذیر پیاده سازی شده است.

همسفر سامانه آنلاین آژانس های مسافرتی

همسفر یک سامانه جامع اینترنتی شامل وب سایت و سایر امکانات وابسته با هدف معرفی و ارئه خدمات آژانس به صورت آنلاین می باشد. مشتریان آژانس از طریق این سامانه می توانند اقدام به سناخت و دریافت خدمات آژانس مشتمل بر جستجو هتل و تور و بلیط اعم از داخلی، خارجی، ارسال درخواست رزرواسیون آنلاین نمایند که هر کدام طی یک فرآیند ساده چند مرحله ای صورت می گیرد.

geo-window-img