طراحی پورتال

یکی از دغدغه های مدیران در سطوح مدیریتی سازمان چالش انتخاب مابین پورتال و یا وب سایت برای کسب و کارشان می باشد . ما در طراحی پورتال برای این چالش هم راه کاری ارائه کرده ایم . پورتال در عین قدرتمندی در مدیریت فرایند های سازمان شما , می تواند به عنوان یک وب سایت هم عمل کند بدین شکل که شما در عین حال که ویترینی زیبا برای ارائه خدمات و یا محصولات خود دارید . پورتالی قدرتمند برای مدیریت کسب کار خود نیز دارید . بدین ترتیب هم در هزینه منابع سخت افزاری صرفه جویی کرده اید و همچنین هزینه های مربوط به تهی

مدیریت سطوح دسترسی

شما به آسانی می توانید دسترسی های لازم در سطوح مختلف از جمله پورتال ، زیر پورتال ، صفحه و ماژول را برای کاربران خود فراهم سازید .

 

امکان شخصی سازی

جدا بودن سطوح مختلف توسعه و طراحی در این پورتال قابلیت شخصی سازی در واسط کاربری را متناسب با خواسته شما فراهم ساخته است .

 

امکان تعریف زیر پورتال

اگر شما یک سازمان مرکزی و چندین شعبه دارید دیگر لازیم نیست برای هر شعبه یک پورتال خریداری نمایید , بلکه شما فقط یک پورتال برای سازمان مرکزی خریداری می کنید و برای هر شعبه یک زیر پورتال با تمامی امکانات پورتال اصلی ایجاد می نمایید .

 

طراحی پورتال به صورت ماژولار

شما می توانید قابلیت های جدید را بنا به نیاز سازمان خود در هر زمان به پورتال خود اضافه نمایید . برای پیاده سازی فرایند های جدید سازمان خود نیاز به تغییر زیر ساخت پورتال ندارید . این امر با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان امکان پذیر می باشد .

 

هزینه اندک توسعه و نگهداری

برای توسعه و نگهداری پورتال سازمان خود به استخدام نیروی فنی نیازمند نیستید . ما هر آنچه شما برای توسعه و نگهداری پورتال سازمان خود نیازمندید را برای شما فراهم ساخته ایم .