سیستم نظارت تصویری

با توجه به نیاز روز افزون به سطوح امنیت در جوامع امروزی، متولیان امر امنیت وظیفه ای به مراتب سنگین تر از گذشته را بر عهده دارند. کاربرد اصلی و عمده دوربین های مدار بسته در سیستم های حفاظتی است، اما کاربرد های آن به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر می رود. کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی، نظامی، فضایی، کنترل ترافیک، ارتباطات ویدیویی و …. را شامل می شود.

فعالیت‌های شرکت گئومات در حوزه شبکه و زیرساخت
شرکت فناوران آتیه گئومات با به کارگیری نیروهای مجرب و متخصص در این زمینه با انجام پروژه های متفاوت سعی در بهبود روند این مشکلات می باشد. همچنین با پیشرفت روند تکنولوژی، این سیستم ها برای دسترسی و راحتی بهتر شامل بستر شبکه شده ایت که از مزایا و محاسن آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:
سیستم های نظارت تصویری, دوربین مداربسته, امنیت شبکه, راه اندازی دوربین, فناوران آتیه گئومات, دوربین آنالوگ, دوربین دیجیتال

دسترسی از راه دور به تصاویر

استفاده از تکنولوژی وایرلس و بستر مبتنی بر فیبر نوری برای انتقال تصاویر

استفاده از سیستم انتقال برق از طریق کابل شبکه (Powr Over Ethernet)

کارشناسان شرکت گئومات ابتدا با بررسی فضای مورد نیاز، طرح جامعی اعم از جانمایی دوربین ها، مدل و برندهای متفاوت، همچنین میزان فضای مورد نیاز به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار داده و در صورت توافق در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه را پیاده سازی می کند.

درخواست مشاوره و سفارش